Milena Małgorzata Bąk

Seksuolog, Psycholog spec. zdrowia i kliniczna, Psycholog transportu.

Ukończyłam Seksuologię kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersytet Łódzki, jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia spec. zdrowia i kliniczna, a ponadto Uniwersytet Warszawski- Studia Podyplomowe Psychologia Transportu. Jestem psychologiem uprawnionym do badań psychologicznych w zakresie medycyny pracy na podstawie art. 124 a ust. 10 ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Doświadczenie w zakresie seksuologii zdobywałam w największej poradni seksuologicznej w Polsce tj. Szpitalu Nowowiejskim- Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Oprócz doświadczenia klinicznego pracuję również naukowo, przygotowuję się do rozprawy doktorskiej oraz regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych z zakresu psychologii, seksuologii oraz psychiatrii.

W obrębie moich peregrynacji naukowych są m.in. zaburzenia w sferze seksualnej, zaburzenia preferencji seksualnych, trudności w relacjach interpersonalnych, zaburzenia lękowe czy niekonstruktywne strategie radzenie sobie ze stresem.