Oferta NFZ

MKK Trimed zapewnia wizyty finansowane w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia dla dorosłych, a także dzieci i młodzieży. Dostępne są wizyt lekarskie – psychiatryczne (psychiatra dorosłych lub psychiatra dziecięco młodzieżowy), wsparcie psychologiczne, terapia indywidualna, terapia rodzinna jak również badania psychologiczne. Na wizytę do psychiatry są możliwe bez skierowania od innego lekarza, natomiast na psychoterapię konieczne jest skierowanie.

Poradnia psychiatryczna dorosłych

 W tej poradni dostępne są wizyty lekarzy psychiatrów dla dorosłych pacjentów. Bezpośrednio na miejscu lub w formie zdalnej. Zakres usług obejmuje między innymi postawienie diagnozy psychiatrycznej, skierowanie na konieczne badania dodatkowe, zalecenie farmakoterapii,  wystawianie potrzebnych zaświadczeń, a także w razie konieczności, zwolnień lekarskich ZUS ZLA. 

Poradnia psychiatryczna dzieci

 Poradnia Psychiatryczne dzieci świadczy podobne usługi co poradnia psychiatryczna dorosłych, tyle że dla najmłodszych pacjentów (do 18 roku życia). Pracują w niej lekarze psychiatrzy dzieci i młodzieży, a także psycholodzy i psychoterapeuci. Na wizytach dostępna jest kompleksowa pomoc lekarska obejmująca postawienie diagnozy, farmakoterapię, jak również wystawienie koniecznych zaświadczeń. Dostępna jest także pomoc psychologiczna, w skład której wchodzi wsparcie psychologiczne, psychoterapia indywidualna i terapia rodzinna. 

Poradnia psychologiczna

Poradnia psychologiczna skupia się na ofercie psychologicznej dla naszych pacjentów. Pracują w niej przede wszystkim psycholodzy, w dużej części mający także wykształcenie psychoterapeutyczne. Dostępna jest diagnostyka psychologiczna, wsparcie psychologiczne, a także długoterminowa psychoterapia indywidualna.